A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У ХНУМГ відбувся перший в Україні випуск магістрів, які займатимуться розбудовою ОТГ

Опубліковано 08 лютого 2019 року о 12:27

У Харківському національному університеті міського господарства ім. О. Бекетова провели випуск 35-ти магістрів, які першими в Україні навчалися за освітньою програмою з адміністрування об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Отримані знання допоможуть їм у розбудові територій, налагодженні ефективної взаємодії між владою, підприємцями та громадою, а також у реалізації місцевих ініціатив.

Випускниками напряму стали керівники апаратів міських, сільських та селищних рад і адміністрацій. Для того, щоб теоретичні знання були максимально наближеними до практики, над розробкою програми працювали не лише вчені університету, а й представники Харківської обласної ради.

“Ідея підготовки фахівців з управління ОТГ виникла у зв’язку з реформою місцевого самоврядування. Саме нові кадри мають по-новому організувати роботу на місцях, а для цього їм не обійтися без додаткових знань про адміністрування та менеджмент”, – зазначив голова Харківської облради Сергій Чернов.

Освітня програма також відповідає на потребу у неперервній освіті, оскільки українцям все частіше треба доповнювати раніше здобуті знання новими сучасними практиками.

Нині за цим напрямом у ХНУМГ проходять навчання депутати місцевих рад, управлінці з різних областей України, новостворених ОТГ та тих територій, що мають намір об’єднатися.

Нагадаємо, що на базі ЖНАЕУ створили інформаційний центр ЄС, де вивчатимуть євроінтеграцію та політику.