A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

У фінал конкурсу стартапів та інноваційних проектів вийшло 60 робіт – побачити їх можна буде 16 травня на Всеукраїнському фестивалі інновацій, там же оберуть переможців

Опубліковано 03 квітня 2019 року о 10:05

Цього року на конкурси проектів Всеукраїнського фестивалю інновацій подалося більше учасників, ніж торік, а тематика самих робіт значно розширилася. Про це повідомила генеральний директор директорату інновацій та трансферу технологій МОН Дар’я Чайка сьогодні, 3 квітня 2019 року, коментуючи підсумки відбору проектів до фіналу конкурсів.

«У травні ми вже вчетверте проведемо Всеукраїнський фестиваль інновацій, у межах якого буде одразу 3 конкурси – ІТ стартапів, технологічних стартапів та інноваційних проектів. Податися на них можна було до кінця лютого, й цього року ми отримали рекордну кількість і самих заявок – 250, і організацій, від яких вони надійшли – 122. Це гарні показники, які свідчать про зростання популярності наших конкурсів серед винахідників та інноваторів. Гадаю, велику роль зіграв досвід попередніх років. Він, зокрема, свідчить, що фестиваль – це ефективний майданчик, щоб показати себе та отримати можливості для розвитку», – зазначила Дар’я Чайка.

Вона також наголосила, що, як і раніше, багато робіт подано у сфері IT, але помітно активізувалися учасники й за іншими напрямами – медицини, аграрної промисловості та екології.

Упродовж березня фахові експерти вивчали подані проекти та відібрали з них 60 фіналістів, по 20 у кожній номінації. Переглянути їх перелік можна за посиланням. Усі ці роботи буде розміщено в демо-зоні фестивалю інновацій 16 травня.

Для участі у фіналі відібраним проектам необхідно до 10 травня 2019 року надати організаторам презентацію власних робіт українською та англійською мовами, а також інші додаткові матеріали щодо проектів. Докладніша інформація буде надіслана кожному фіналісту за вказаними в заявках електронними адресами.

Під час фіналу буде визначено переможців в 3-х номінаціях: кращий інноваційний проект, кращий IT-стартап, кращий технологічний стартап. Всі переможці отримають цінні призи та подарунки від партнерів фестивалю.

Довідково: 4-й Всеукраїнський фестиваль інновацій відбудеться 16 травня 2019 року. Його мета – популяризувати розробки українських вчених та інноваторів, а також залучити інвесторів до розвитку перспективних проектів. Девіз заходу – «SCALE UP UKRAINIAN INNOVATIONS!» (Масштабуй українські інновації!).

В програмі фестивалю передбачено такі події:

  • презентація розробок у демо-зоні фестивалю;
  • круглий стіл «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України»;
  • конкурс технологічних стартап-проектів;
  • конкурс стартап-проектів ІТ-Eureka;
  • конкурс інноваційних проектів;
  • IP-Marathon;
  • навчальні тренінги з питань інноваційної діяльності.

Партнерами фестивалю будуть:

Генеральні партнери: Торгово-промислова палата України, Київстар, Sigma Software;

Партнери: Інноваційний простір Hub 4.0, Центр інновацій «Сходи в майбутнє», UNIDO, Startup.Network, Polish-Ukrainian Startup Bridge,  Київський національний економічний університет, Науковий парк КНУ ім. Тараса Шевченка, EEN;

Інформаційний партнер: Міністерство інформаційної політики України.

Нагадуємо, що до кінця 2019-го в українських вишах працюватиме 16 центрів колективного користування науковим обладнанням – Уряд інвестує 66 млн грн.