A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Творчі заняття для малечі у рубриці «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

Опубліковано 13 березня 2023 року о 15:15


Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додали матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

Педагоги-практики закладів дошкільної освіти №100 «Гармонія» Запорізької міської ради, № 31 «Незабудка» Білоцерківської міської ради Київської області, №73 та №25 Житомирської міської ради пропонують напрацювання та відеоматеріали з різних видів діяльності.

У розділі «Музична скринька» музична керівниця Олександра Ясенєва ділиться матеріалами, які допоможуть вирушити у віртуальну історичну подорож, щоб дізнатися про музичні вподобання українців та про виникнення національних музичних інструментів. До уваги вихователів – збірка музичних лялькових вистав за улюбленими українськими народними казками – для дітей з порушеннями зору записано аудіоказку (розділ «Мовлення дитини»).

Для розділу «Поради логопеда» вчителька-логопед Катерина Ящун підготувала артикуляційні вправи. Розділ «Особистість дитини» поповнено веселою руханкою від інструкторки з фізичного виховання Інги Єрмак.

Музична керівниця Марія Окунєва та вихователька Надія Єльнікова пропонують послухати музику та співи, матеріали розміщено у розділі «Музична скринька». Катерина Сень запрошує на літературне свято для розвитку творчого потенціалу та патріотичного виховання дітей старшого дошкільного віку.

Відділ дошкільної освіти МОН щиро дякує всім, хто докладає зусиль для підтримки дошкілля України під час повномасштабної війни.

Запрошуємо зацікавлених надсилати матеріали до відділу дошкільної освіти МОН на електронну пошту domon2010@ukr.net із позначкою: Матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

Нагадаємо, У МОН обговорили проєктну підтримку позашкілля.