A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Триває забезпечення шкільною літературою осіб з ООП, – Сергій Шкарлет

Опубліковано 15 листопада 2022 року о 17:35


Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив, що попри те, що під час секвестру бюджету скоротили видатки, передбачені на видання підручників та посібників для осіб з ООП у 2022 році, за ініціативою МОН здійснено перерозподіл фінансування за програмою «Загальнодержавні заходи у сфері освіти» на суму понад 41 млн гривень.

«Ці гроші уже спрямували для забезпечення учнів з ООП необхідною шкільною літературою. Станом на 14 листопада 2022 року за фінансування державного бюджету виготовлено 8 назв підручників рельєфно-крапковим шрифтом (шрифтом Брайля) для 8 класу загальним тиражем 11 тис. 302 примірники і загальною вартістю понад 15,5 млн грн.», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр також повідомив, що укладено 8 договорів на виготовлення підручників шрифтом Брайля для здобувачів освіти з ООП 5, 9 класів загальним тиражем 6 792 примірники і загальною вартістю понад 9 млн грн та 2 договори на видання підручників збільшеним шрифтом для здобувачів освіти з ООП 5 класу загальним тиражем 3 тис. 692 примірники загальною вартістю майже 2 млн грн.

До 25 листопада заплановано укласти ще 3 договори на виготовлення підручників рельєфно-крапковим шрифтом.

До 13 грудня за кошти державного бюджету передбачено виготовити 21 назву підручників для осіб з ООП загальним тиражем 26 тис. 415 примірників.

Також за ініціативи Офісу Президента України започаткована благодійна акція «Українським дітям – українську книгу», у межах якої триває забезпечення дітей, які вимушено перебувають в інших країнах або в безпечних регіонах, українськими підручниками, навчальними посібниками, художньою літературою. Уже розвезено близько 460 тис. примірників, з них 245 книг (1 032 частини), виготовлених в універсальному дизайні для незрячих і слабозорих дітей.