A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Триває Всеукраїнська просвітницька кампанія щодо популяризації інтелектуальної власності

Опубліковано 05 травня 2021 року о 11:52


До 26 травня триває Всеукраїнська просвітницька кампанія до Міжнародного дня інтелектуальної власності 2021 – «Від ідеї до реалізації», ініційована Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності».

Для участі у кампанії запрошуються заклади повної загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти:

- пройти реєстрацію за гугл-формою;

- після реєстрації отримати доступ до навчально-методичних матеріалів, розроблених з урахуванням віку та інтересів аудиторії, для проведення заходів;

- провести урок, лекцію, обговорення, презентацію, круглий стіл, інтерактив чи будь-який інший формат заходу у режимі онлайн або офлайн, з використанням отриманих презентаційних матеріалів або власних авторських розробок;

- розказати про проведення своїх заходів у соціальних мережах, використовуючи хештеги #WorldIPDay, #UkraineIPDay;

- отримати сертифікат учасника Всеукраїнської просвітницької кампанії до дня інтелектуальної власності 2021 – «Від ідеї до реалізації».

Для проведення занять з інтелектуальної власності у школі розроблено навчально-методичні матеріали.

Тематику занять для школярів присвячено важливості творчої діяльності на шляху досягнення мрій. Серія для школярів «Історія успішних ідей» складається з трьох випусків:

- Випуск 1 «Волт Дісней & Мікі Маус. Надихаючи світ»;

- Випуск 2 «Стів Джобс & Apple. Створюючи нові можливості»;

- Випуск 3 «Ілон Маск. Підкорюючи космос».

Для кожної тематики створено окрему папку, яка вміщує в собі два презентаційні файли: для глядачів (скорочена версія), для викладачів (розгорнута версія з текстовим наповненням).

Для студентів, що не вивчали дисципліну «Інтелектуальна власність», пропонується для розгляду видання на тему «Все, що важливо знати про інтелектуальну власність».