A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Триває реєстрація на другий етап навчання з питань психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в умовах надзвичайної ситуації

Опубліковано 21 серпня 2023 року о 16:25


Реєстрація на другий етап навчання в межах програми курсу підвищення кваліфікації «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти» триває. У ньому можуть узяти участь практичні психологи, які працюють у закладах освіти України, навчання безкоштовне. 

Під час навчання практичні психологи зможуть опанувати нові навички, поділитися досвідом, дізнатися про інструменти й матеріали, передбачені міжнародними стандартами, що сприятиме посиленню їхньої спроможності ефективно реагувати на виклики сьогодення.

Навчання розпочнеться, як тільки набереться група для кожного супервізора, тому поспішайте долучитися.

Курс запровадило Міністерство освіти і науки України за підтримки ЮНЕСКО та уряду Японії в межах Національної програми з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді України. Навчання здійснюється партнерською організацією видавництво «Ранок». Курс має на меті посилити потенціал практичних психологів, які працюють у системі освіти України, з питань психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в умовах війни та післявоєнний час.