A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Триває прийом заявок на участь у конкурсі ECO-FRIENDLY стартап-проєктів

Опубліковано 09 липня 2021 року о 15:47


До 25 липня приймаються заявки на участь у конкурсі ECO-FRIENDLY стартап-проєктів, який відбудеться в першому Регіональному акселераторі GCIP для інновацій, технологій та стартапів на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. 

Мета конкурсу – консолідація академічних та бізнесових зусиль задля пошуку інноваційних рішень та підтримки ініціатив українських новаторів у сфері «чистих» технологій.

До участі у конкурсі запрошуються студенти, учні, молоді науковці, які працюють над реалізацією власних стартапів, представники закладів вищої освіти, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники, до сфери інтересів яких належать питання впровадження «чистих» технологій.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкетуСтартап-проєкти не мають бути проєктами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.

Учасники конкурсу отримають:

  • фінансову підтримку від Проєкту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проєкту (для переможців конкурсу стартапів призовий фонд складає 2 500 USD);
  • коучинг із новітніх методик бізнес-управління та комунікації від міжнародних та національних експертів;
  • можливість представити свої стартапи на міжнародних майданчиках;
  • програму менторингу від міжнародних та національних експертів;
  • можливість налагодити контакти з фахівцями та керівниками у конкретній галузі;
  • залучення інвесторів (з України та інших країн) для оцінки інвестиційного потенціалу бізнесу;
  • підтримку в пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей.

Докладніше про конкурс можна дізнатися за покликанням або за телефоном + 38 (095) 699 17 85, Любомир Никируй (координатор проєкту), lyubomyr.nykyruy@gmail.com.

Довідково.

Перший Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів, створено в Івано-Франківській області, за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO).