A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Триває конкурс-огляд електронних освітніх ресурсів для закладів загальної середньої освіти

Опубліковано 27 липня 2022 року о 11:45


Інститут модернізації змісту освіти проводить конкурс-огляд, що допоможе забезпечити здобувачів загальної середньої освіти та педагогічних працівників електронними освітніми ресурсами. Він стане актуальним для українців, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях України або за кордоном.

Конкурс проводиться в онлайн-форматі. 20-31 липня 2022 року потенційні учасники можуть відправити заявки на участь, а 1-10 серпня конкурсна комісія оцінить матеріали учасників. Результати будуть оприлюднені 16 серпня 2022 року на сайті ІМЗО.

«До складу конкурсної комісії увійдуть знані науковці та досвідчені педагогічні працівники. Під час оцінювання передбачено науково-методичну, психолого-педагогічну та антидискримінаційну оцінку змістової складової, а також дизайн-ергономічну та технічно-функціональну оцінку програмної та технічної складових електронних освітніх ресурсів», – зазначив директор ІМЗО Євген Баженков.

До участі допускаються ресурси, змістове наповнення яких відповідає Державним стандартам початкової загальної освіти та базової середньої освіти, типовим освітнім програмам для 1-4 класів, модельним навчальним програмам для 5-го класу та ілюструє цілісне розгортання програмового матеріалу в межах певного періоду навчання (семестр, рік).

Участь у Конкурсі є добровільною та безоплатною. Електронні освітні ресурси, що стануть переможцями, будуть розміщені на спеціальному інформаційному ресурсі.

Нагадаємо, МОН залучає консультантів до роботи у проєкті «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів».