A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Триває конкурс на здобуття у 2021 році Міжнародних премій ЮНЕСКО за поширення грамотності

Опубліковано 10 червня 2021 року о 17:38


Триває  подання номінацій на здобуття у 2021 році Міжнародних премій ЮНЕСКО за поширення грамотності «Інклюзивне дистанційне навчання і навчання цифровій грамотності». Номінації можна подати до 13 червня 2021 року. 

Премії присуджуються окремим особам, урядам та неурядовим організаціям за значний внесок у сприяння підвищенню грамотності. У номінаціях має обов'язково враховуватися цьогорічна тема, а також специфічне тематичне бачення кожної премії, зокрема: 

  • «розвиток грамотності на основі рідної мови» для премії імені Короля Седжона;
  • «сприяння грамотності, в тому числі функціональній грамотності, з використанням технологій на підтримку дорослих у сільській місцевості та молоді, яка не відвідує школу» для премії імені Конфуція.

Кожен з трьох лауреатів премій отримає нагороду у розмірі 30 000 доларів США, медаль та диплом. Премії фінансуються урядом Республіки Корея та урядом Китайської Народної Республіки.

Подавати номінації необхідно через спеціалізовану онлайн-платформу. Номінанти можуть отримати доступ до онлайн-анкети, подавши запит за посиланням. Номінації мають бути подані англійською або французькою мовою до 13 червня 2021 року.

При подачі заявки необхідно зазначити номінуючий орган, до якого подається заявка, – до Національної комісії України у справах ЮНЕСКО або до міжнародної неурядової організації, що підтримує офіційні зв’язки з ЮНЕСКО (в Україні це Міжнародна асоціація академій наук (МААН)). 

Більш докладну інформацію розміщено на вебсайті ЮНЕСКО за посиланням. Додаткову інформацію щодо номінаційного процесу можна отримати, звернувшись до Секретаріату премій (Сектор молоді, грамотності та розвитку навичок) за тел. +33 1 45 68 08 59 та за адресою literacyprizes@unesco.org.