A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

СумДУ взяв участь у Міжнародному освітньому форумі лідерів університетського менеджменту

Опубліковано 27 листопада 2023 року о 08:45


20 та 21 листопада на запрошення міжнародної рейтингової агенції «Times Higher Education», Фундації Ректорів Польських та Академії PCG делегація Сумського державного університету взяла участь у IX Міжнародній конференції лідерів університетського менеджменту LUMEN, що відбулася в Польщі.

На заході обговорили питання трансформації університетів Польщі та України, законодавчих реформ у сфері вищої освіти, використання штучного інтелекту в освітньому й науковому процесі, міжнародних рейтингів та глобальних перспектив.

На конференції також відбулося нагородження найкращих університетів Польщі й України за результатами останнього рейтингу Times Higher Education World University Rankings. Цьогоріч у ньому понад 50 польських та українських ЗВО, список очолив Сумський державний університет.

Під час панельної дискусії лідерів університетського менеджменту, присвяченої перспективам трансформації системи вищої освіти України на шляху євроінтеграції, ректор Василь Карпуша відзначив потужну підтримку Польщі у сфері вищої освіти в Україні та наголосив, що навіть у ці складні часи СумДУ продовжує розвиватися, посилює міжнародне співробітництво і збільшує доходи від наукової діяльності.

Під час освітнього форуму відбулися переговори з провідними польськими університетами щодо співпраці та спільного розроблення проєктів.