A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Студентки ПНУ стали кандидатками на участь у літніх Паралімпійських іграх

Опубліковано 02 листопада 2023 року о 14:55


Українські членкині паралімпійської збірної України з Житомирщини — Анастасія Філон, Людмила Лозко та Людмила Шеремет — здобули бронзові нагороди на чемпіонаті Європи, що відбувався з 9 по 15 жовтня.

1 листопада з досягненнями їх привітав заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець. На зустрічі були присутні також начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА Сергій Козловець та тренер-викладач Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю, викладач кафедри фізичного виховання Поліського національного університету, тренер спортсменок Анатолій Денисовець. 

Спортсменки є випускницями Поліського національного університету, а нині — вихованками Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю. Вони входять до основного складу національних збірних команд України з видів спорту осіб з інвалідністю, а також до складу збірної команди Житомирського регіонального центру з фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». 

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту № 2924 від 16.08.2022 р. «Про затвердження складу спортсменів кандидатів на участь у XVII літніх Паралімпійських іграх 2024 року» Анастасія Філон та Людмила Лозко є кандидатками на участь у Паралімпійських іграх 2024 року в Парижі.