Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Студентки ХПІ здобули перше українське “золото” на Європейських університетських іграх

Опубліковано 20 липня 2018 року о 13:49

Жіноча пара з бадмінтону, до якої входять студентки факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ “Харківський політехнічний інститут” Марина Ільїнська та Владислава Лісна вибороли золоту медаль на IV Європейських університетських іграх. Змагання проходять у місті Коїмбрі (Португалія). Фінал змагань та визначення переможців за усіма видами спорту відбудеться 28 липня 2018 року.

У суперництві з німецькими спортсменками харків’янки здобули “золото” з рахунком 2:1. Далі дівчата змагалися у особистому заліку змагань з бадмінтону, де посіли третє місце. Бронзову медаль у цій категорії також здобув ще один спортсмен української збірної Олександр Шмундяк.

Загалом у Європейських університетських іграх беруть участь понад 4 тис спортсменів з близько 40 країн світу. Змагання проходять серед 13 видів спорту. Українські спортсмени доводять першість у 6 категоріях - футбол, футзал, баскетбол, дзюдо, академічне веслування та бадмінтон.