Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Студенти СумДУ здобули “срібло” та “бронзу” на Кубку Європи з дзюдо

Опубліковано 13 серпня 2018 року о 17:47

Двоє студентів Сумського державного університету - Дмитро Цюх та Анастасія Антіпіна - посіли призові місця на Кубку Європи серед юніорів з дзюдо, який завершився вчора, 12 серпня 2018 року, у місті Клуж-Напока (Румунія). Учасниками змагань стали близько 230 спортсменів з різних країн світу.

Студент факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ Дмитро Цюх виступав у ваговій категорії до 81 кг, де його суперниками стали спортсмени з Грузії, Сербії та Румунії. За результатами сутичок хлопець виборов бронзову медаль.

У змаганнях серед юніорок студентка Медичного інституту СумДУ Анастасія Антіпіна виступала у ваговій категорії до 63 кг. Перемігши суперниць із Болгарії та Норвегії, вона вийшла до фіналу та здобула “срібло”.

Загалом збірна України, до складу якої увійшли 15 дзюдоїстів, посіла третє місце у медальному заліку змагань. На рахунку українських спортсменів - 2 золоті, 2 срібні та 11 бронзових медалей.

Нагадаємо, що дніпровські школярі здобули “бронзу” на Чемпіонаті світу з воднолижного спорту в Іспанії