Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Студент ЗНУ став бронзовим призером міжнародного турніру з тхеквондо

Опубліковано 06 лютого 2019 року о 16:02

Студент юридичного факультету Запорізького національного університету Тарас Мальченко здобув бронзову медаль на міжнародному турнірі Fujairah Open із тхеквондо. Змагання проходили на початку лютого у місті Фуджейра (Об’єднані Арабські Емірати). Загалом у них взяли участь майже 900 спортсменів з усього світу.

Запорізький спортсмен виступав у ваговій категорії до 54 кг. Під час змагань він виграв кілька поєдинків і увійшов до півфіналу, де й здобув “бронзу”.

“Участі у змаганнях передувала старанна і професійна підготовка з тренером. Важливо також виховувати у собі витривалість, пильність і, звичайно, вірити у свої сили”, - розповів Тарас Мальченко.

Нагадаємо, що студенти СумДУ вибороли дві нагороди на світовому Гран-прі з дзюдо в Ізраїлі.