A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Студент ТНПУ виборов “бронзу” на міжнародному турнірі з вільної боротьби в Молдові

Опубліковано 10 березня 2020 року о 13:59

Студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Андрій Антонюк став бронзовим призером міжнародного турніру з вільної боротьби. Змагання відбулися у м. Кишинів (Молдова).

Тернопільський спортсмен виступав у ваговій категорії до 61 кг серед чоловіків. Перемігши спортсмена з Білорусії, він показав позитивний у своїй категорії результат і посів третє місце.

Учасниками турніру стали понад 250 спортсменів із 9 країн світу —  України, Молдови, Румунії, Італії, Македонії, Білорусії, Грузії, Вірменії та Росії.

Нагадаємо, що двоє студентів УІПА стали призерами Чемпіонату України з гирьового спорту.