Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Студент ДНУ став бронзовим призером першості світу з карате

Опубліковано 18 грудня 2018 року о 13:27

Студент факультету медичних технологій діагностики та реабілітації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Дмитро Пулін здобув “бронзу” на першості світу з кіокушин-карате серед юнаків та юніорів. Учасниками змагань стали 750 спортсмени з більш як 30 країн світу.

Змагання 6th KWU Open Kyokushin Youth World Championship проходили за програмою “Куміте”. Дніпровський спортсмен виступав у ваговій категорії до 75 кг серед юнаків віком 16-17 років.

За результатами двобоїв хлопець посів третє місце у своїй категорії.

Загалом збірна команда України, до складу якої увійшли 19 спортсменів, виборола четверте місце у загальнокомандному заліку. Змагання проходили у м. Варна (Болгарія).

Нагадаємо, що студенти УДПУ посіли призові місця на Чемпіонаті України з багатоповторного жиму.