A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Стихійне лихо у західних областях – підстава складати ЗНО під час додаткової сесії, якщо участь в основній неможлива

Опубліковано 24 червня 2020 року о 14:48

Стихійне лихо внаслідок повені у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях є підставою для участі у додатковій сесії ЗНО, якщо його неможливо складати під час основної сесії. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

“Якщо учасники ЗНО-2020 не можуть безпечно дістатись до пункту тестування, вони можуть взяти участь у додатковій сесії ЗНО з 24 липня до 10 серпня 2020. Закликаємо думати в першу чергу про свою безпеку”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Для того, щоб перенести участь у ЗНО на додаткову сесію через стихійне лихо, необхідно звернутись до регіонального центру оцінювання якості освіти області, яка потерпає від повені. Контакти центрів можна знайти за посиланням.

Регіональні центри готові надати необхідну інформацію, а на їхніх сайтах буде розміщено зразок заяви про участь у додатковій сесії, яку мають подати учасники ЗНО.

Довідково.

Інтенсивні опади протягом 22-23 червня спричинили масштабні паводки у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях.

Станом на ранок 24 червня у Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях підтоплено 187 населених пунктів, 4 976  будинків та 9 389 присадибних ділянок, евакуйовано 389 осіб.

Нагадаємо, що ЗНО відбудеться з 25 червня до 17 липня у безпечних умовах. Про це Любомира Мандзій повідомила під час перевірки готовності пункту проведення ЗНО у Коледжі морського і річкового флоту.