A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Стартує Global Money Week, під час якого українцям розкажуть про фінансову грамотність

Опубліковано 09 березня 2018 року о 09:10

З 12 до 18 березня 2018 року в Україні проходитиме Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей). Долучитися до заходів можуть школярі, студенти вишів і професійно-технічних закладів, волонтери, педагоги та представники фінансових установ. Під час проекту вони дізнаються про правильне планування бюджету та фінансову безпеку, навчаться створювати пасивний дохід, розумно заощаджувати та вести бізнес.

Для того, щоб інформація подавалась у доступній та цікавій формі, а також краще засвоювалася учасниками, організатори можуть використовувати будь-який з можливих форматів освітніх заходів в межах Global Money Week:

- тренінг-ігри (зокрема гра Cash-flow);

- інтерактивні заняття;

- флешмоби

- вікторини;

- екскурсії до Музею грошей НБУ;

- фінансові дебати;

- розробка та презентація власних проектів тощо.

Участь у заходах Global Money Week не потребує попередньої реєстрації. Але для того, щоб організатори змогли відзначити найактивніших учасників та нагородити їх призами, про перебіг акцій можна повідомляти на електроні адреси Нацбанку (arina.chernykova@bank.gov.ua), ІМЗО (2975027@ukr.net) або УБС (td@ubs.edu.ua).

В Україні Global Money Week проходитиме вже вп'яте. Тема цьогорічних заходів: “Гроші мають значення”. Організатором програми стали Національний Банк України, Інститут модернізації змісту освіти, Університет банківської справи, агенство США з міжнародного розвитку USAID, Фонд гарантування вкладів, а також Незалежна асоціація банків України.

Ознайомитися з дорожньою картою заходів, сценаріями та презентаціями конкурсів можна на сайтах організаторів:


https://imzo.gov.ua/events/

https://www.bank.gov.ua

http://ubs.edu.ua/ua/