A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Стартувала основна сесія ЗНО-2021: тестування з хімії складали 9885 осіб

Опубліковано 21 травня 2021 року о 18:02


Сьогодні, 21 травня, у першому тестуванні основної сесії ЗНО-2021 – з хімії – взяли участь 9885 осіб, що становить 77,6% від загальної кількості зареєстрованих. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти. Тестування проходило з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Найбільший відсоток учасників від загальної кількості зареєстрованих – 87,5% – зафіксовано в Рівненській області, найменший – 58,7% – у Кіровоградській. Із докладними даними явки у розрізі регіонів можна ознайомитись за посиланням.

6 учасників ЗНО не були допущені до пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу. Дотримання процедури тестування контролювали 57 громадських спостерігачів.

Результати тестування з хімії буде оголошено до 6 червня. Із завданнями сертифікаційної роботи з хімії можна ознайомитись у розділі «ЗНО-2021. Хімія».

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з хімії через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії – у відповідному розділі сайту УЦОЯО.

Наступні тестування основної сесії ЗНО-2021 відбудуться на початку наступного тижня: 

  • 24 травня – тестування з іспанської, німецької та французької мов;
  • 25 травня – тестування з англійської мови.

Нагадаємо, платформа «Всеукраїнська школа онлайн» відтепер доступна у вигляді мобільного застосунку, що допоможе школярам 5-11 класів навчатися у зручному форматі.