A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Співпраця МОН та Mitacs: 600 українських студентів долучаться до реалізації провідних наукових досліджень

Опубліковано 08 червня 2022 року о 10:35


Учора, 7 червня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет та Генеральний директор і старший науковий директор Mitacs Джон Хепберн в режимі онлайн підписали Меморандум про співпрацю.

В 2019 році Міністерство освіти і науки України приєдналося до програми «Mitacs» з огляду на її популярність серед студентів України та ті унікальні можливості, які вона надає здобувачам освіти та молодим ученим.

«У межах меморандуму 600 вмотивованих студентів, аспірантів та дослідників України зможуть відвідати Канаду та долучитися до реалізації провідних наукових проєктів та досліджень. Участь у таких стажуваннях є прекрасним досвідом для будь-якого студента або молодого дослідника», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр висловив вдячність канадським партнерам за пропозицію розширити перелік українських учасників, долучивши туди не лише представників університетської спільноти, але й молодих учених з установ Національної та галузевих академій наук України.

«Ми дуже розраховуємо, що перші обміни будуть відкриті вже цього року. З нетерпінням чекаємо на початок імплементації наших домовленостей. Щиро дякуємо за підтримку України», – наголосив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, МОН започатковує проєкт «Будь активним заради миру».