A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сім громад Львівщини отримали шкільні автобуси

Опубліковано 28 березня 2023 року о 14:10


Сьогодні, 28 березня 2023 року, Львівська ОВА передала чергову партію автобусів «Школярик» для громад області.

Нові шкільні автобуси поїдуть у Новояричівську, Оброшинську, Дрогобицьку, Перемишлянську, Стрийську та Сколівську громади вже сьогодні. Вони служитимуть замість тих «школяриків», які передали на потреби Збройних Сил, а також тих, у яких завершується термін експлуатації.

Усі автобуси українського виробництва. Кожен «школярик» призначений на 30 пасажирських місць. Їх закупили за рахунок співфінансування освітньої субвенції з державного бюджету, обласного бюджету та коштів територіальних громад.

Ключі та документи керівникам громад вручив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Зараз ми працюємо над тим, аби передати громадам області «школярики», які закупили ще торік. Також ми будемо оголошувати тендер на закупівлю нових. Загалом ще близько 50 громад Львівщини мають отримати 80 нових автобусів. Вкотре наголошую, що діти мають отримувати якісні освітні послуги. Частину «школяриків» громади передали на Збройні Сили України, тому є потреба оновити автопарк, задля комфорту дітей», – зазначив Іван Собко.

Загалом Львівська область закупила 126 автобусів (8 з них – спеціалізовані, тобто пристосовані під потреби дітей з інвалідністю). Включно з сьогоднішніми вже передали 101 автобус. Вартість одного автобуса складає близько 2,5 млн грн.

Торік Львівська область запропонувала проєкт зі співфінансування закупівлі «Школяриків» у співпраці з бюджетами громад. На звернення Львівської ОВА Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №590, що дозволило виділити кошти. Перші 20 автобусів громади отримали у жовтні минулого року.