A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет взяв участь у відкритті Міжнародного симпозіуму «Проєкт «Норвегія – Україна» (NUPASS)

Опубліковано 29 листопада 2021 року о 19:32


Сьогодні, 29 листопада 2021 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет взяв участь у відкритті Міжнародного симпозіуму «Проєкт «Норвегія – Україна» (NUPASS) як модель соціальної та професійної адаптації ветеранів. Перспективи інтеграції до державної системи України». 

Разом з колегами обговорили результати співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний фонд соціальної адаптації», Міністерством у справах ветеранів, міжнародними організаціями, партнерами та виконавцями проєкту NUPASS щодо інтеграції моделей соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів і членів їхніх сімей.

«Дуже важливими є розроблені в рамках проєкту освітні програми для підтримки військовослужбовців, які повернулися до цивільного життя. Адаптація наших ветеранів до умов позафронтового буття, часом, складний процес. І з емоційної точки зору, і з точки зору набуття нових навичок та професій. Ми продовжуємо нашу співпрацю з міжнародними партнерами у цьому напрямку. Досягнуті результатами свідчать про правильність обраного шляху», – зазначив Сергій Шкарлет.

У межах симпозіуму було підписано Меморандум про співробітництво у сфері забезпечення прав та інтересів ветеранів, їхніх сімей та родин загиблих, сприянні психологічній і правовій допомозі, соціальній адаптації, організації професійній орієнтації. 

Сергій Шкарлет також зазначив, що Україна вже 18-й рік поспіль співпрацює з проєктом «Норвегія – Україна». І завдяки активній підтримці уряду Королівства Норвегія та «Міжнародного фонду соціальної адаптації» українські ветерани, військовослужбовці, а також члени їхніх родин мають змогу долучитися до освітніх програм, які допомагають скоріше адаптуватися до мирного життя в цей складний час. 

Нагадаємо, делегація МОН на чолі з Сергієм Шкарлетом завершили робочий візит у Республіці Узбекистан.