A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет відвідав у Києві реконструйовану гімназію № 315

Опубліковано 13 листопада 2020 року о 10:45


12 листопада 2020 року т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет разом із заступником Голови Київської міської державної адміністрації Валентином Мондриївським та директором Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Оленою Фіданян відвідали реконструйовану гімназію  № 315, де було надбудовано 4-й поверх.

«Такий проєкт є актуальним для щільно забудованих районів міста і дає можливість забезпечити освітніми послугами родини киян. Проєкт є типовим і може бути реалізований в інших закладах освіти. Тільки в Дарницькому районі є ще 11 шкіл, які можуть розширити свою потужність завдяки надбудові додаткових поверхів», – зазначив очільник МОН Сергій Шкарлет.

Гімназію №315 включено до програми «Спроможна школа для кращих результатів». Реконструкція закладу освіти тривала пів року, з травня цього року. Окрім надбудови 4-го поверху, замінені вікна, зроблено нове освітлення та систему опалення, встановлено сучасну пожежну сигналізацію та систему вентиляції. Також під час реконструкції утеплено фасад гімназії та прикрашено його зображенням прапорів держав, мови яких вивчають у закладі освіти. Наразі  виконуються внутрішні оздоблювальні роботи.

Для дітей з особливими освітніми потребами з метою забезпечення їх доступу до приміщення всіх чотирьох поверхів збудовано ліфт.

Довідково.

Проєктна потужність гімназії № 315 становить 44 класи для 1260 учнів. Фактична наповнюваність – 46 класи, 1668 учнів, що є значним перевищенням норми наповнюваності класів. Після надбудови 4-го поверху кількість класів збільшилась на 18 великих кабінетів та 6 кабінетів для поділу класів на групи, що дає можливість забезпечити місцями ще 540 учнів. Для роботи з дітьми з вадами мовлення буде обладнано кабінет логопеда. Загальна потужність гімназії становитиме 62 класи для 1800 учнів.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт Базового компонента дошкільної освіти.