A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Денис Шмигаль та Сергій Шкарлет ознайомилися з діяльністю нової Підгороднянської школи на Тернопільщині

Опубліковано 16 листопада 2021 року о 17:00


Сьогодні, 16 листопада 2021 року, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у межах робочого візиту на Тернопільщину відвідали нову Підгороднянську загальноосвітню школу першого ступеня з дошкільним закладом.

«Раніше в селі Підгородне не було дошкільного закладу. За ініціативи голови села виникла ідея створити загальноосвітню школу першого ступеня з дошкільним закладом, яку підтримав Уряд України. Президентською програмою “Велике будівництво” було виділено кошти на створення школи. Роботи розпочались 7 травня 2020 року, а завершились 9 липня 2021 року. Цьогоріч школа вперше відкрила двері для учнів», – повідомив Міністр у Telegram-каналі.

Штатна чисельність нової школи – 12 осіб, педагогічний колектив складається з 4 викладачів ІІ кваліфікаційної категорії.

Цьогоріч тут навчається 37 учасників освітнього процесу: 5 першокласників та 32 дошкільнят. У школі створено 4 класні кімнати, 2 групи дошкільного відділення, медичний кабінет, спортивно-музичну залу, сучасний харчоблок, ігровий та спортивний майданчики.

Нагадаємо, учні та учениці пілотних класів Нової української школи цьогоріч завершили навчання в початковій школі.