A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет розповів, як відбувається поновлення освітнього процесу в регіонах, де це можливо та дозволяє безпекова ситуація

Опубліковано 30 березня 2022 року о 16:25


Сьогодні, 30 березня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів, як відбувається поновлення освітнього процесу в регіонах, де це можливо та дозволяє безпекова ситуація.

Сергій Шкарлет повідомив, що заклади професійної (професійно-технічної) освіти 15 регіонів повністю поновили освітній процес у дистанційному форматі. Частково продовжено освітній процес у профтехах 8 областей. Не розпочато навчання у закладах П(ПТ)О 2 областей України.

Заклади фахової передвищої освіти здійснюють навчання у 23 регіонах за дистанційною або змішаною формою. В одній області ЗФПО перебувають на канікулах.

У 17 областях України продовжується навчання в закладах вищої освіти. Частково працюють ЗВО 3 регіонів, а на канікулах перебувають університети 3 областей.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році, в якому буде докладно описано вступний процес.