A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет розповів про статистику вакцинації серед освітян

Опубліковано 30 вересня 2021 року о 20:54


Сергій Шкарлет Міністр освіти і науки України у своєму Telegram-каналі розповів про оновлену статистику щеплення серед освітян, щоб і батьки, і учні володіли достовірною інформацією та почувалися у безпеці.

“Вакцинація серед освітян триває! І ми маємо на сьогодні ще більш позитивну динаміку щеплення. Це надзвичайно важливо, і я дякую колегам за свідомий вибір здоров’я та безпеки. Принаймні одну дозу вакцини від COVID-19 вже отримали майже 78% вчителів”, – зазначив Міністр.

Високий рівень вакцинації працівників закладів загальної середньої освіти (повний цикл) у Луганській області – 67,9%; у м. Київ – 62,6%, у Полтавській – 61,8%; у Черкаській – 60,8%, у Житомирській – 58,6%; у Харківській – 58,3%.

Найбільше невакцинованих працівників закладів загальної середньої освіти – у Львівській області (44,3%); у Херсонській (39%); у Івано-Франківській (31,4%).

Зазначимо, МОН постіно оновлюватиме статистику щеплення серед освітян, щоб і батьки, і учні володіли достовірною інформацією та почувалися у безпеці.

Нагадаємо, вчителі не можуть бути позбавлені оплати праці під час дистанційного викладання.