A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет розповів про початок дев'ятого тижня навчання в умовах воєнного стану

Опубліковано 09 травня 2022 року о 10:25


Сьогодні, 9 травня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про початок дев'ятого тижня навчання в умовах воєнного стану.

«За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, усі ЗЗСО 14 областей України продовжують освітній процес у дистанційній формі. У 4-х областях освітній процес відбувається дистанційно, частково змішано та очно; у 5-ти – в дистанційній формі, частково канікули або призупинено; у 2-х регіонах освітній процес триває в дистанційному форматі, частково змішано або канікули, частково призупинено навчання», – зазначив Сергій Шкарлет. 

Міністр повідомив, що станом на 4 травня 2022 року дистанційну форму навчання організовано в понад 12 тис. 500 закладах загальної середньої освіти, навчання продовжують понад 3,7 млн учнів.

Станом на 4 травня 2022 року кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, сягає майже 92 тис. осіб.

Також Сергій Шкарлет розповів про організацію роботи закладів дошкільної освіти.

У 14-ти областях України частина садочків використовує елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, інші ЗДО працюють у змішаному або звичному форматі.

У 5-ти областях деякі садочки використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, інші ЗДО створили чергові групи або продовжили змішаний чи очний формат навчання.

У решті областей освітній процес наразі не відбувається.

Майже 3 тис. 500 закладів дошкільної освіти провадять освітній процес. Понад 2 тис. 500 внутрішньо переміщених дітей залучені до навчання у садочках. 

Нагадаємо, в EducationUaBot авторизовано близько 25 тис. користувачів.