A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет розповів про початок десятого тижня навчання в умовах воєнного стану

Опубліковано 16 травня 2022 року о 09:55


Сьогодні, 16 травня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про початок десятого тижня навчання в умовах воєнного стану.

«За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, усі ЗЗСО 15 областей України продовжують освітній процес у дистанційній формі. У 5-ти областях освітній процес триває дистанційно, частково змішано та очно. У 5-ти областях України навчання організовано в дистанційній або змішаній формі, частково канікули або призупинено», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр повідомив, що станом на 11 травня 2022 року освітній процес триває в понад 12 тис. 500 закладах загальної середньої освіти, навчання продовжують понад 3,6 млн учнів. Кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, сягає майже 92 тис. 500 осіб.

Станом на 11 травня 2022 року майже 280 шкіл завершили навчання. Близько 200 тис. дітей закінчили 2021-2022 навчальний рік.

Також Міністр розповів про організацію роботи закладів дошкільної освіти.

У 16-ти областях України частина садочків використовує елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, інші працюють у змішаному або звичному форматі.

У 4-ох областях деякі садочки використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, інші ЗДО створили чергові групи або продовжили змішаний чи очний формат навчання.

У решті областей освітній процес наразі не відбувається.

Понад 4 тис. закладів дошкільної освіти здійснюють навчальний процес. Понад 3 тис. 500 внутрішньо переміщених дітей навчаються в садочках. 

Нагадаємо, в Україні стартує програма підтримки українських стартапів.