A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет провів онлайн-зустріч із Міністром освіти, науки та спорту Словенії

Опубліковано 18 березня 2022 року о 20:40


Сьогодні, 18 березня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет провів онлайн-зустріч із Міністром освіти, науки та спорту Словенії пані Сімоною Кустец.

Сергій Шкарлет подякував пані Міністру за вже надану підтримку дітям, студентам, академічним кадрам і науковцям України, які були вимушені евакуюватися за кордон внаслідок жорстокої агресії рф. Також подякував за підтримку України у прийнятті рішення Ради міністрів ЄС.

Пані Міністр зазначила, що наразі у Словенії перебуває 1,5 тис. тимчасово переміщених дітей і студентів, Уряд Словенії надає їм всебічну допомогу. Також прийнято Закон про тимчасово переміщених осіб, який має на меті повну підтримку всіх дітей і студентів, а також працівників галузі освіти.

Водночас пані Кустец повідомила, що науково-дослідницька агенція Словенії підготувала всі необхідні документи з метою залучення українських науковців до роботи та надання їм підтримки, зокрема й фінансової.

Пані Міністр також зауважила, що з рф уже припинені відносини та розірвані всі угоди у сфері освіти, науки та спорту.

«Щиро дякуємо Словенії та всьому словенському народу за непохитну підтримку та допомогу українським громадянам. Ми цінуємо прояв єдності з Україною щодо неприпустимості нинішніх дій країни-агресора. Вірю, що між нашими країнами продовжуватиметься та розширюватиметься конструктивне співробітництво в галузі освіти та науки на благо миру в усьому світі», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, 16 березня відбулася нарада Міністрів освіти Ради Європейського Союзу щодо підтримки України у сфері освіти та науки.