A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет повідомив про діяльність закладів освіти на лінії розмежувань у Донецькій і Луганській областях

Опубліковано 21 лютого 2022 року о 20:00


Сьогодні, 21 лютого 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі повідомив щодо діяльності закладів освіти на лінії розмежувань у Донецькій і Луганській областях.

"Зараз інформаційне поле сповнене різного роду тривожних повідомлень. Не всі вони відповідають дійсності, а більшість взагалі створено з метою нагнітання ситуації та дестабілізації нашої держави. З'явилися також фейкові пости в анонімних Telegram-каналах про буцімто заплановані заходи з евакуації українців", – зазначив Сергій Шкарлет. 

У зв’язку з цим Міністр офіційно повідомив: 

  • освітній процес у закладах освіти, розташованих на підконтрольній Україні території  Луганської та Донецької областей, триває;
  • МОН перебуває на постійному зв'язку із департаментами освіти вказаних областей.

Донеччина:

Станом на 21 лютого 2022 року 41 заклад дошкільної освіти (понад 3 тис. дітей) і 49 шкіл (понад 12 тис. учнів) Донеччини, що розташовані поблизу лінії розмежування, продовжують організовувати освітній процес. У звичному режимі працюють 19 садочків і 15 ЗЗСО (майже 4 тис. учнів).

21 садочок (1,7 тис. дітей) і 19 шкіл (понад 6 тис. учнів) працюють дистанційно через епідеміологічну ситуацію.

Через погіршення безпекової ситуації  у дистанційному форматі працюють 15 ЗЗСО (понад 2 тис. учнів). Один заклад дошкільної освіти (98 дітей) не працює.


Луганщина:

У звичному режимі працюють всі заклади дошкільної освіти (19 садочків, де майже 1 100 дітей) і 25 закладів загальної середньої освіти (понад 5 тис. учнів), що розташовані найближче до лінії розмежування у Луганській області.

У зв’язку із загостренням безпекової ситуації переведено на дистанційне навчання 17 закладів загальної середньої освіти Щастинського району Луганської області (понад 3,5 тис. учнів).

«Прошу всіх батьків зберігати спокій, адже діти відчувають вашу тривогу найбільше. Також прошу перевіряти достовірність будь-яких “новин”, критично мислити і довіряти тільки офіційним джерелам комунікації нашої країни», – підкреслив Сергій Шкарлет. 

Нагадаємо, тривають онлайн-презентації авторських концепцій підручників для 5 класів.