A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет перебуває з робочим візитом у закладах освіти міста Лубни

Опубліковано 10 лютого 2022 року о 13:35


Сьогодні, 10 лютого 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет перебуває з робочим візитом у закладах освіти Полтавської області.

Міністр відвідав Лубенський дошкільний навчальний заклад №9 «Берізка». Це черговий об’єкт програми Президента України «Велике Будівництво». У садочку зроблено термомодернізацію, замінено опалення та перекрито дах.

Окрім цього, Сергій Шкарлет відвідав Лубенську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3, в якій триває реконструкція будівлі. Завершення робіт заплановано на вересень 2022 року.

«З педагогічними працівниками поспілкувався про організацію освітнього процесу, зокрема у дистанційному форматі, та використання платформи "Всеукраїнська школа онлайн", а також про результати впровадження реформи шкільного харчування», – зазначив Міністр. 

У межах візиту Сергій Шкарлет зустрівся з медичними працівниками закладів освіти та обговорив механізми підвищення рівня заробітної плати разом із Міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком і народними депутатами України.

Нагадаємо, відбулася онлайн-дискусія щодо безпеки руху на велосипеді й актуальності теми для Нової української школи.