A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет оглянув пошкоджені заклади освіти Сумщини та обговорив з керівництвом області підготовку до навчального року

Опубліковано 04 серпня 2022 року о 16:35


Сьогодні, 4 серпня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочою поїздкою відвідав Сумську область.

Міністр оглянув пошкоджені заклади освіти, гуртожиток, у якому проводяться ремонтні роботи для забезпечення проживання студентів із пошкоджених коледжів, а також низку захисних споруд у школах.

Під час наради з начальником ОВА Дмитром Живицьким, міським головою Олександром Лисенком, директором департаменту освіти і науки ОВА, представниками ДСНС і Нацполіції Сергій Шкарлет обговорив безпекову ситуацію в регіоні та підготовку до початку навчального року закладів освіти всіх типів в умовах воєнного стану. 

Міністр вкотре наголосив, що безпека учасників освітнього процесу була, є й буде на першому місці.

В області активно триває робота комісій із перевірки захисних споруд у закладах освіти, проводяться навчання вчителів із надання першої медичної допомоги та обов'язково будуть проведені тренування для дітей і вчителів щодо дій під час сигналу «Повітряна тривога». 

«Дистанційна освіта не може замінити очного навчання, тому спільно мусимо створити безпечні умови для офлайн-навчання. У разі неможливості впровадження традиційного формату, для залучення всіх дітей необхідно створити онлайн-класи. Для дітей, які вимушено переселилися, у регіоні вже створена дистанційна школа», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр наголосив, на тому, що право на освіту жодної дитини не повинно бути порушено. Це стосується всіх дітей. 

Він нагадав, що для навчання за кордоном функціонує МУШ. Вона забезпечує навчання кожної української дитини. 

Під час наради також обговорили питання роботи садочків, формати освітнього процесу у профтехах, коледжах і університетах, підготовку до опалювального сезону.

Міністр подякував голові ОВА, органам місцевого самоврядування, освітянам і батькам за співпрацю, а також відповідальну підготовку до навчального року.

Нагадуємо, заступник Міністра ознайомилася зі станом готовності закладів освіти Житомирщини до приймання здобувачів освіти.