A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет обговорив з науково-педагогічним колективом та студентами Острозької академії питання розвитку вищої освіти

Опубліковано 08 жовтня 2020 року о 17:19


Учора, 7 жовтня, очільник Міністерства освіти і науки України Cергій Шкарлет здійснив робочий візит до Рівненської області, де відвідав Національний університет «Острозька академія».

Сергій Шкарлет ознайомився з діяльністю академії, зокрема сучасними надпотужними комп’ютерними аудиторіями, що забезпечені новітнім обладнанням.

Увагу очільника МОН привернула не тільки Наукова бібліотека  університету, яка вражає архітектурною формою та книжковим  фондом, а й Музей історії Острозької академії, який упродовж багатьох років наповнюється новими експонатами.

Візит до НУ «Острозька академія» завершився зустріччю з науково-педагогічним колективом та студентським братством, де були обговорені питання розвитку вищої освіти, формули фінансування закладів вищої освіти та роль студентського самоврядування в процесі розвитку закладів освіти.

«Студенти завжди були основною рушійною силою, і наші студентські об’єднання уособлюють найкращі освітні досягнення, єдність і традиції. Сьогодні важливе завдання перед студентським братством Острозької академії – зберегти і примножувати здобутки такого славетного закладу», – зазначив Сергій Шкарлет.

Для довідки

Острозька академія – 10-разовий номінант Книги рекордів України в категорії «Масові заходи».

Університет занесений до Книги рекордів Гіннеса в номінації «Найдовший поетичний марафон» за проведення безперервного 456-годинного марафону читання «Кобзаря» до 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка.