A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет обговорив питання співпраці з керівництвом Грузинського авіаційного університету

Опубліковано 23 липня 2021 року о 08:51


Під час робочого візиту до м. Тбілісі (Грузія) делегація ректорів українських закладів вищої освіти на чолі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом відвідали Грузинський авіаційний університет.

Сергій Шкарлет обговорив з ректором ГАУ Серго Тепнадзе питання співпраці у сфері вищої освіти. Варто зазначити, що Серго Тепнадзе свого часу  закінчив із відзнакою Київський інститут інженерів цивільної авіації (наразі Національний авіаційний університет).

Міністр освіти і науки України окреслив можливості гармонізації освітніх програм для академічної мобільності студентів і викладачів та наголосив на важливості підготовки висококваліфікованих фахівців у цілому.

Ректор Національного авіаційного університету України Максим Луцький, своєю чергою, розповів про технічний, освітньо-науковий, кадровий потенціал НАУ та перспективи спільного навчання, перепідготовки і підвищення кваліфікації фахівців авіаційної галузі обох країн.

Українську делегацію ознайомили з матеріально-технічною базою Грузинського авіаційного університету та Науково-дослідним центром, а також із можливостями факультету льотної підготовки ГАУ у м. Телаві, де студенти університету проходять льотну практику.

Нагадаємо, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет провів зустріч із генеральним директором Національного наукового фонду Грузії ім. Шота Руставелі Джабою Самушією в межах робочого візиту до м. Тбілісі.