A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет обговорив із Міністром освіти і науки Республіки Польща навчання та вступні випробування українських учнів

Опубліковано 10 червня 2022 року о 17:40


8 червня 2022 року Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет провів онлайн-зустріч із Міністром освіти і науки Республіки Польща Пшемиславом Чарнеком.

«Польща стала прикладом для інших держав. Я щиро вдячний польським колегам, які від перших днів військового вторгнення рф на територію України розпочали активно підтримувати та допомагати. Діти та освітяни, які вимушено перебувають у Польщі, забезпечені всім необхідним», – зазначив Сергій Шкарлет.

Пшемислав Чарнек зауважив, що польська сторона продовжить підтримувати Україну та сприятиме проведенню НМТ у Польщі.

Під час зустрічі пан Чарнек також ознайомився з мережею українських освітніх центрів (Ukrainian EduHubs), підтримав ініціативу МОН, ІМЗО й Асоціації інноваційної та цифрової освіти, а також запевнив у детальному вивченні проєкту після отримання додаткової інформації від Міністерства освіти і науки України.

Зазначимо, що завдяки створенню освітніх хабів МОН спільно з ІМЗО надає переселенцям працездатного віку можливості опанувати актуальні професії в умовах повномасштабної війни.

Нагадаємо, відбувся перший випуск слухачів Освітнього Хабу Хмельниччини.