A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Семінар із упровадження Міжнародної класифікації функціонування в освітній процес

Опубліковано 25 травня 2023 року о 13:40


Міністерство освіти і науки України інформує, що 29 травня 2023 року буде проведено семінар у формі зум-конференції «Місце Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ) в освіті фахівців з реабілітації».

Мета семінару:

Поінформувати освітян щодо шляхів та вимог до впровадження МКФ у систему реабілітаційної допомоги в Україні та представлення онлайн-курсу «Базові засади Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоровʼя (МКФ)» як одного із інструментів формування відповідних компетентностей у фахівців з реабілітації.

Учасники заходу: 

  • заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко;
  • заступниця міністра охорони здоров'я України Марія Карчевич;
  • радниця-уповноважена Президента України з питань безбар'єрності Тетяна Ломакіна;
  • директор директорату високоспеціалізованої допомоги та інновацій МОЗ України Василь Стрілка;
  • національна тренерка з МКФ в Україні, голова правління ГО «Всеукраїнське об’єднання фізичних терапевтів», доцентка Тетяна Баришок;
  • членкиня правління ГО «Всеукраїнське об’єднання фізичних терапевтів, докторка наук за спеціальністю фізична реабілітація» Катерина Тимрук-Скоропад;
  • національна тренерка з МКФ в Україні, лікарка ФРМ, КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня імені акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної ради», керівниця Центру реабілітації Олена Долинна. 

Модераторка заходу:

  • Тетяна Ломакіна, радниця-уповноважена Президента України з питань безбар'єрності.

До участі у семінарі запрошують завідувачів кафедр, викладачів, гарантів освітніх програм першого та другого освітньо-професійного рівнів, третього освітньо-наукового рівня закладів вищої освіти, які проводять підготовку фахівців галузі знань 22 «Охорона здоров'я» спеціальності 222 «Медицина», 225 «Медична психологія», 227 «Фізична терапія, ерготерапія (спеціалізації: Фізична терапія, Ерготерапія, Терапія мови і мовлення)», а також інші спеціальності у системі реабілітації.

Початок конференції: 16.00.

Реєстраційна форма для учасників.

Посилання на семінар.

Довідково

Розбудова ефективної системи реабілітації є ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Цей захід організований у межах проєкту «Реабілітація травм війни в Україні».