A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Розпочато відбір на навчання в Єврошколі-2022

Опубліковано 05 лютого 2022 року о 13:10


Представництво Європейського Союзу в Україні розпочинає відбір учасників онлайн-школи EU Study Days, яка відбудеться у березні-травні 2022 року.

Вперше учасниками Єврошколи-2022 можуть стати учні 9-11 класів, а також студенти та випускники закладів вищої освіти України насамперед з таких спеціальностей: міжнародні відносини, міжнародне та європейське право, європейські студії, міжнародна економіка та торгівля, фінанси, бізнес, політологія, право, філософія, історія, соціологія, культурологія, журналістика, а також інших економічних або технічних спеціальностей.

Для участі у конкурсі потрібно до 18:00 7 березня 2022 року заповнити заявку. Для студентів та аспірантів є обов’язковим знання англійської мови (мінімальний рівень володіння – В2).

Відбір відбуватиметься у два етапи: 

  • І етап – відбір за анкетами до 7 березня;
  • ІІ етап – онлайн-тестування на платформі eustudydays.in.ua, посилання на яке буде надіслано після проходження першого туру відбору.

Переможці відбору будуть повідомлені організаторами особисто електронною поштою не пізніше 15 березня. Найкращі 20 учасників, які повністю виконали програму навчання за онлайн-модулями, будуть запрошені на літню або зимову школу, яка відбудеться в одному із закладів вищої освіти України.

Більше інформації про відбір – на сайті Представництва ЄС в Україні. Додаткову інформацію можна також отримати в організації-виконавця проєкту ГО «Молодіжна альтернатива» (контактна особа – Людмила Кудіна, youth.alternative.ua@gmail.com) та/або у Відділі преси та інформації Представництва ЄС в Україні (контактна особа – Вікторія Давидова, Victoria.DAVYDOVA@eeas.europa.eu).

Довідково.

EU Study Days in Ukraine – освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований у 2013 році. Мережа випускників налічує понад 1500 осіб. Проєкт має на меті розвиток мережі випускників, які цікавляться питаннями європейської інтеграції й спільно реалізують власні ініціативи у різних сферах діяльності. EU Study Days допомагає знаходити однодумців, які бачать розвиток України як європейської держави.

Нагадаємо, розпочалась реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року – вона триватиме до 9 березня.