A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Розпочато прийом заявок на конкурс проєктів прикладних наукових досліджень

Опубліковано 13 травня 2022 року о 11:55


МОН оголошує конкурсний відбір проєктів прикладних досліджень із розроблення наукових засад створення та підтримки Національного порталу міжнародного науково-технічного співробітництва.

У Конкурсі можуть брати участь наукові установи, що належать до сфери управління МОН. Відбір проєктів буде здійснюватися за результатами наукової та науково-технічної експертизи, а виконання відібраних досліджень за кошти державного бюджету розпочнеться вже цьогоріч.

Заявки приймаються до 17:00 7 червня 2022 року.

Пропонуємо перейти за активними посиланнями для ознайомлення з повним текстом оголошенняінструкцією щодо заповнення заявки, формою заявки та загальними вимогами.

Більше інформації про конкурс за телефонами та електронними адресами:

Довідково

Національний портал міжнародного науково-технічного співробітництва сприяє зростанню кількості українських проєктів у програмах міжнародного співробітництва через інформування українських вчених, інноваторів і підприємців про рамкові програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», «Євратом», а також інші програми міжнародного наукового та інноваційного співробітництва.

Нагадаємо, ЄС відкриває нові програми для українських студентів і науковців.