A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Розпочато прийом документів на держатестацію наукових установ

Опубліковано 12 липня 2021 року о 16:30


Сьогодні, 12 липня 2021 року, розпочався прийом заявок та інформаційних матеріалів від наукових установ, які планують пройти державну атестацію в ІІ півріччі 2021 року. Про це йдеться в листі-роз'ясненні МОН

До 13 серпня 2021 року наукова установа має внести відомості про наукову діяльність в інформаційно-аналітичну систему у форматі Word одним файлом. Після внесення даних потрібно звернутися до адміністратора для підтвердження можливості їх друку.  

Зокрема, наукова установа в електронному та паперовому вигляді має подати до МОН:

  • заявку на проведення державної атестації (додаток 1 до Методики);
  • інформаційні матеріали для проведення державної атестації наукової установи (далі – інформаційні матеріали), з відомостями про діяльність наукової установи (додатки 2-9 до Методики).

До 27 серпня необхідно роздрукувати та подати до МОН паперову версію  (бульвар Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601):

  • заявку на бланку наукової установи;
  • відомості про наукову діяльність з інформаційно-аналітичної системи;
  • копію статуту наукової установи, яка подається у форматі PDF із підписами та печатками;
  • перелік та активні посилання на публікації у виданнях, які підтверджують кількісні показники, зазначені в підпункті 2.1.5 пункту 2.1 розділу II додатку 3 до Методики;
  • перелік публікацій, кількість яких зазначено в підпункті 2.1.3 пункту 2.1 розділу II додатку 3 до Методики, та активні посилання на них.

У таких матеріалах, зокрема, зазначаються показники щодо наукового та  фінансового потенціалу установи, ефективності її наукових досліджень, інноваційної активності, міжнародної інтеграції тощо. 

Усі відомості, надані науковою установою, повинні відповідати реальним показникам її наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності. Виявлені факти надання недостовірної інформації обов'язково будуть враховуватися експертною групою та експертною комісією при віднесенні установи до класифікаційної групи. 

Докладну інформацію про проведення державної атестації наукових установ можна переглянути на офіційному сайті МОН. 

Нагадаємо, МОН працює над розвитком інноваційної діяльності – відбулось перше засідання робочої групи.