A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Розпочато приймання заявок на участь у проєкті «Інноваційний університет та лідерство»

Опубліковано 01 липня 2022 року о 13:20


Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» та Спілка ректорів вищих навчальних закладів України запрошують представників академічних спільнот закладів вищої освіти взяти участь у проєкті «Інноваційний університет та лідерство. Фаза VI: Моделі академічної автономії та університет в системі освіти впродовж життя».

Заявки на участь у проєкті приймають до 20 липня 2022 року на електронну адресу: ifepr2022@gmail.com

Мета проєкту – підготувати академічних лідерів, які мають бажання та здатні сприяти впровадженню в українську вищу школу сучасних моделей академічної автономії, що орієнтовані на вивчення польського досвіду побудови програм розвитку університетів в системі «life long leaning». Також передбачається тренінгове навчання в Україні та Польщі, підготування й реалізація відповідних індивідуальних мікропроєктів.

Проєкт відбувається з 2014 року за підтримки Міністерства освіти і науки Республіки Польща, Міністерства освіти і науки України та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань.

Співорганізаторами проєкту є Варшавський університет, Ягелонський університет, Фундація «Artes Liberales», Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.

З детальною інформацією та умовами участі в проєкті можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, у межах програми взаємодії МОН і Google відбувся практичний онлайн-семінар щодо використання цифрових інструментів Google для представників вищої та фахової передвищої освіти.