A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Розпочалася XV Міжнародна учнівська олімпіада з географії (IESO 2023)

Опубліковано 21 серпня 2023 року о 17:35


Учора, 20 серпня 2023 року, у форматі онлайн розпочалася ХV Міжнародна учнівська олімпіада з географії (IESO 2023), яка триватиме до 26 серпня 2023 року.

Урочиста церемонія відкриття олімпіади відбувалася в онлайн-форматі за участю представників Організаційного комітету та національних команд із різних частин світу.

Цього року в цих інтелектульних змаганнях братиме участь учнівська молодь із 29-х країн світу: Австралії, Естонії, Індії, Індонезії, Італії, Іспанії, Казахстану, Литви, Македонії, Малайзії, Німеччини, Перу, Португалії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Румунії, Сполучених Штатів Америки, Таїланду, Фінляндії, Франції, України, Чехії, Японії та інших. 

Україну на олімпіаді представила команда у складі п’ятьох учнів 11-их класів закладів загальної середньої освіти: Артур Бедрак (місто Хмельницький), Вікторія Коренга (місто Нововолинськ, Волинська обл.), Аріна Чекотун (місто Гостомель, Київська обл.), Адріана Стельмащук (місто Шумськ, Тернопільська обл.) та Дарія Сльота (місто Харків).

Програма олімпіади передбачає теоретичні та практичні завдання з галузей знань про географічну оболонку Землі: літосферу, гідросферу, атмосферу та біосферу. Особливістю цієї олімпіади є конкурс дослідницьких проєктів, що проводиться між національними командами учнів для оцінювання вміння працювати у складі дослідницьких груп.

Бажаємо нашим учням гідно представити Україну на міжнародному рівні!