A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами: відкрито 3-й модуль онлайн-курсу

Опубліковано 25 червня 2018 року о 09:31

Для вчителів, які хочуть дізнатися більше про те, як налаштувати батьківську спільноту на прийняття інклюзивного навчання в школі, на сайті EdEra відкрився 3-й модуль онлайн-курсу «Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами».

За словами представників ГО «Смарт освіта», з цього модуля вчителі дізнаються, як співпрацювати з батьками дитини з особливими освітніми потребами, як налагодити включення дитини в колектив класу, а також — як сформувати позитивне ставлення до інклюзивного навчання з боку батьківської спільноти загалом.

Півгодинний модуль «Робота вчителя з батьками» буде корисним для всіх учасників освітнього процесу.

Нагадаємо, що вже зараз онлайн-курс «Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами» опановують близько 15,7 тисяч освітян зі всієї країни. Понад 11 тисяч з них вже пройшли підсумкові тести перших двох модулів — «Філософія інклюзії. Частина 1» та «Організація інклюзивної освіти в Україні. Частина 1». Загалом же курс складатиметься з 6 модулів.

Серед освітян, що вже зареєструвалися і проходять курс, більш як 50% — це вчителі початкової школи, 11% — представники адміністрацій загальноосвітніх шкіл, 9% — вчителі-предметники, 9% — працівники дитячих садочків, 7% — психологи, 4% — корекційні педагоги, 2% — логопеди та 8% — інші охочі.

Щоб зробити курс ще практичнішим, учасникам пропонують долучитися до опитування і через форму зворотного зв’язку допомогти упорядникам вдосконалити курс (посилання на форму зворотного зв'язку можна знайти на сторінках курсу).

Довідково. Онлайн-курс «Робота вчителя початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами» розроблено ГО «Смарт освіта» у партнерстві із студією онлайн-освіти EdEra. Він представлений в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Нагадуємо, що для вчителів англійської мови, які навчатимуть першачків уже з вересня цього року, відкрито онлайн-платформу для підвищення кваліфікації.