A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Річард Бренсон та U24 зібрали для відновлення школи на Київщині 635 тисяч доларів

Опубліковано 29 вересня 2023 року о 16:15


Минулого тижня у Нью-Йорку United24 разом із засновником корпорації Virgin Group Річардом Бренсоном провели благодійну вечерю. Мета зустрічі — допомогти залучити кошти на відбудову школи у Київській області.

У події взяли участь перший заступник міністра освіти і науки Євген Кудрявець та амбасадори платформи «United24» Скотт Келлі та Лів Шрайбер. Також були присутні представники українських та міжнародних компаній, зокрема Uber, Revolut, Grammarly, Smorgon Steel, NAVI, Wieden & Kennedy, Biosphere, Aurora Multimarket, InterChem тощо.

На заході зібрали 635 тисяч доларів, які допоможуть відновити школу в Мар’янівці Київської області, що постраждала під час бойових дій та окупації в березні 2022 року. Попри збитки, завдані бойовими діями у березні 2022 року, там продовжують навчатися 120 дітей учнів і дошкільнят. Завдяки цій підтримці вдасться спроєктувати, реконструювати та оснащити школу. Після ремонту на навчання зможуть повернутися 300 дітей.

«Ми всі надихнулися українцями та їхнім незламним духом. Я радий, що нам вдалося зібрати такі життєво важливі кошти для відновлення школи в Україні, яку зруйнувала росія протягом незаконного і варварського вторгнення», — сказав Річард Бренсон.

Дякуємо всім гостям, що долучилися до збору! Окремо вдячні Річарду Бренсону та команді United24 за організацію та допомогу відбудові освітньої інфраструктури!

Довідково:

Проєкт «United24» був запущений Президентом України Володимиром Зеленським як основна платформа для збору благодійних пожертв на підтримку України. За 16 місяців роботи платформи вдалося зібрати понад 470 027 748 доларів США завдяки підтримці із понад 110 країн.