Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Результати шостого змагального дня Кубку світу з єдиноборств серед студентів

Опубліковано 27 вересня 2022 року о 18:30

У шостий день Кубку світу серед студентів з єдиноборств відбулись змагання з боксу, таїландського боксу муєй-тай та вільної боротьби. Медальний залік української збірної складає 7 золотих, 10 срібних та 12 бронзових нагород.

У вільній боротьбі золото виборов Демід Караченко (Державний біотехнологічний університет), срібло – Юрій Ідзінський (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського), бронзу – Георгій Казанжі (Ізмаїльський гуманітарний державний університет). Андрій Харковський (Львівський фаховий коледж спорту) посів четверте місце, а Петро Літвенюк п’яте.

У змаганнях із таїландського боксу муєй-тай бронзову медаль здобула Марія Берко (Національний університет біоресурсів і природокористування України). У фінал вийшли Владислав Григор’єв (Національний університет фізичного виховання і спорту України) та Олександр Єфіменко (Запорізький національний університет).

Боксери брали участь у кваліфікаційному раунді. У наступне коло змагань вийшли Данило Лозан та Анастасія Ковальчук (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини), Бозорбой Матякубов (Кіровоградський центральний державний університет імені Володимира Винниченка), Максим Молодан (Ізмаїльський державний гуманітарний університет) та Михалушко Ярослав (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка).

Усього в Кубку світу з єдиноборств змагаються 1200 студентів 344 університетів із 50 країн світу.

Нагадаємо, сфера вищої освіти України виборола премію «EAIE-2022».