Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Результати п’ятого змагального дня Європейських університетських ігор

Опубліковано 21 липня 2022 року о 13:55

Станом на 21 липня 2022 року студентська збірна України має в заліку 5 золотих, 5 срібних і 3 бронзових медалі. За результатами змагань вона посідає 3 загальнокомандне місце.

Баскетболістки з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника вибороли золото у фінальній грі з суперницями зі Словенії.

Чоловіча команда з водного поло перемогла команду з Угорщини та продовжить боротьбу за золоту нагороду.

Жіночий дует Сумського державного університету за підсумками турніру з пляжного волейболу посів почесне 4-те місце, поступившись парі з Литви.

Волейболисти Сумського державного університету вийшли до півфіналу змагань, де вони зустрінуться з командою Туреччини.

Нагадаємо, затверджено Порядок призначення та виплати соціальних стипендій ВРУ здобувачам фахової передвищої та вищої освіти.