A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Реєстрація на платформі Research4Life: особливості подання та розгляду заявок від ЗВО та наукових установ

Опубліковано 07 квітня 2022 року о 17:15


Як повідомлялося раніше, у межах проєкту Research4Life українським науковцям до кінця 2022 року надано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів провідних видавництв наукової літератури.

Для отримання доступу необхідно зареєструвати установу, а після підтвердження реєстрації налаштувати доступ до електронних ресурсів для працівників.

Протягом двох тижнів представники Research4Life отримали понад 170 заявок від українських установ. Підтвердження інколи надходить із затримкою, опрацювання може тривати близько тижня.

Крім цього, періодично фіксувалися технічні проблеми із заповненням форми на платформі Research4Life, у разі виникнення подібної ситуації необхідно звертатися за консультаціями до фахівців Державної науково-технічної бібліотеки України (marho.tsiura@gmail.com).

Також представники платформи просять використовувати виключно латинську транслітерацію при заповненні реєстраційної форми (всю інформацію слід надавати англійською мовою).

Зазначимо, що фахівці Research4Life підготували відповіді на найпоширеніші запитання щодо отримання доступу.

Довідково

Research4Life – проєкт, у межах якого забезпечується доступ для вчених із країн, що розвиваються, до понад 154 тис. наукових журналів і книг від більш як 200 видавців з усього світу.

ЗВО та науковим установам України у межах проєкту доступні повнотекстові ресурси таких великих видавництв наукової літератури: як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та ін.

Нагадаємо, у квітні для вчених відбудеться низка безкоштовних українськомовних вебінарів, що будуть присвячені питанням роботи з платформою Web of Science.