A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Рекомендації на бюджет до магістратури за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» отримали 869 вступників

Опубліковано 02 серпня 2021 року о 13:49


Сьогодні, 2 серпня 2021 року, 869 вступників до магістратури за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» отримали рекомендації для зарахування на бюджет. Розподіл місць відбувся за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

Рекомендації отримали 826 вступників до магістратури за спеціальністю «Право» та 43 вступники – за спеціальністю «Міжнародне право». Списки оприлюднять приймальні комісії університетів, яким уже надійшла відповідна інформація в ЄДЕБО. Також вступники можуть перевірити, чи отримали рекомендацію на бюджет, на сайті  vstup.edbo.gov.ua, заповнивши у формі запиту потрібні дані.

У кабінетах вступників навпроти відповідної заяви статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». 

Для зарахування на бюджет такі вступники мають до 18-ї години 7 серпня подати до університетів наступні документи:

  • копію документа, що посвідчує особу (під час особистого подання документів необхідно пред’явити оригінал);
  • оригінал документа про освіту та додаток до нього;
  • копію військово-облікового документа (крім випадків, передбачених законодавством);
  • сертифікати ЗНО;
  • 4 кольорові фото 3Х4;
  • підписати роздруковану Приймальною комісією  заяву на вступ (для тих вступників, які подавали заяви через електронний кабінет та особисто виконують вимоги до зарахування);
  • інші документи, що передбачені Правилами прийому конкретного закладу.

Надсилання документів засобами поштового зв’язку здійснюється з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії закладу, зазначену в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності ЄДЕБО

Надсилання документів з використанням кваліфікованого електронного підпису здійснюється на офіційну електронну адресу Приймальної комісії закладу, зазначену в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності ЄДЕБО. 

Вступникам, які подавали електронну заяву та отримали рекомендацію до зарахування й планують виконувати вимоги до зарахування засобами електронного або поштового зв’язку, необхідно додатково до комплекту документів сформувати з електронного кабінету та підписати КЕП (відповідну інструкцію опубліковано на сторінці Мінцифри) або роздрукувати/написати власноруч та підписати відповідну заяву на вступ. 

У разi дистанційного надання оригіналів необхідних документів укладання договору про навчання між закладом вищої освіти та вступником здійснюється впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання. 

Зарахування на бюджет відбудеться 12 серпня. 

Нагадаємо, до 5 серпня триває реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ).