A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Прямі ефіри в межах Всеукраїнського проєкту з емоційної підтримки вже подивились понад 100 тис. українців

Опубліковано 18 квітня 2022 року о 14:05


З перших днів загарбницької війни росії проти України Міністерство освіти і науки ініціювало Всеукраїнський проєкт з емоційної підтримки українців, в межах якого щоденно о 20.00 у прямих ефірах сертифіковані психологи Асоціації інноваційної та цифрової освіти дають практичні поради цивільним громадянам, як емоційно пережити жахи війни.

«У складний для нашої держави час, українці стали дійсно єдиним народом. Заради майбутнього психологічного здоров’я ми об'єднали зусилля та створили всеукраїнський майданчик, аби ділитися корисною інформацією та підтримувати одне одного. Наразі відбулося  50 ефірів, які подивились понад 100 тис. осіб. Всеукраїнський проєкт з емоційної підтримки українців став справжнім комунікаційним фронтом і підтримкою під час війни», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Спікерами зустрічей були Тарас Тополя, Фагот, Олександр Педан, Євген Клопотенко, Жан Беленюк, Олег Скрипка, Оля Цибульська, Анатолій Анатоліч та інші відомі українці. Ведучий проєкту – відомий тренер та методолог освітнього хабу міста Києва Володимир Страшко.

Випуски, що вже відбулися можна подивитися на Youtube-каналі МОН, нові відео наявні на Facebook-сторінці.  

Нагадаємо, команда #stop_sexтинг розробила рекомендацій для батьків, опікунів, педагогів і дорослих, поруч з якими є діти.