A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Проєкт Стратегії маркетингу послуг з вищої освіти на міжнародному освітньому ринку: громадське обговорення

Опубліковано 23 червня 2021 року о 18:17


До громадського обговорення пропонується проєкт Стратегії маркетингу послуг з вищої освіти на міжнародному освітньому ринку на період до 2025 року.

Документ підготовлено Українським державним центром міжнародної освіти відповідно до доручення Міністерства освіти і науки України про виконання Плану заходів щодо популяризації можливостей здобуття вищої освіти в Україні для іноземних студентів до 2025 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 350-р.

Стратегія, зокрема, визначає етапи, план та інструментарій реалізації стратегії.

Документ передбачає забезпечення популяризації можливостей здобуття освіти в Україні для іноземців та осіб без громадянства, досягнення стабільної позитивної динаміки кількості іноземних здобувачів освіти всіх рівнів.

Проєкт Стратегії є результатом спільної роботи Міністерства освіти і науки України, УДЦМО та представників освітньої громадськості. 

До робочої групи з підготовки проєкту Стратегії під головуванням заступника Міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Андрія Вітренка та за участі директора УДЦМО Олени Шаповалової були залучені представники провідних закладів вищої освіти:

  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця;
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
  • Київський національний торговельно-економічний університет;
  • Одеський національний університет імені І. І. Мечникова;
  • Національний університет «Чернігівська політехніка»;
  • Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара;
  • Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Документ підготовлено на основі  світового досвіду провідних країн світу, який демонструє важливість державної підтримки інституцій, що популяризують можливості здобуття вищої освіти іноземцям та особам без громадянства.

Зауваження та пропозиції до проєкту Стратегії просимо надсилати до 23 липня 2021 року на електронну адресу valentyna.shulga@intered.com.ua (Валентина Шульга, керівник відділу міжнародного співробітництва УДЦМО).

Звіт за результатами громадського обговорення.