A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Продовжено конкурс на позицію Експерта/ки зі стратегічних комунікацій НУШ до Команди підтримки реформ

Опубліковано 10 січня 2022 року о 13:32


Детальніше про вимоги за покликанням.

Для участі в конкурсі потрібно подати такі документи англійською мовою:

  1. заповнена аплікаційна форма – завантажити можна тут;
  2. CV англійською мовою;
  3. щонайменше одна професійна рекомендація англійською мовою або українською мовою з перекладом англійською мовою;
  4. заповнена українською мовою заява-зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації – завантажити можна тут;

Кінцевий термін подання документів – 23 год. 59 хв. (за київським часом) 24 січня 2022 року. Документи надсилати на електронну пошту: [email protected]

Контактна особа – Катерина Іваніщенко, 066-771-50-50

Важлива інформація

У конкурсі можуть взяти участь лише громадяни України. Чинні державні службовці або особи, які звільнились з посади державної служби менше, ніж за шість місяців до моменту подачі документів на роботу в Команді, до конкурсу не допускаються. Зазначені посади передбачають повну зайнятість і фізичну присутність у робочий час в офісі у м. Києві.

Про Команду підтримки реформ 

Команда підтримки реформ (англійською Reform Support Team – RST) Міністерства освіти і науки, що працює з червня 2019 року, – це група українських фахівців, які не є державними службовцями. Їх робота на тимчасовій основі фінансується донорами в рамках проєкту «Архітектура реформ в Україні». Ці фахівці надають цільову підтримку Міністерству у розробці та реалізації пріоритетних реформ, одночасно зміцнюючи зв'язки та партнерство між пріоритетами Міністерства та підтримкою донорів. Проект «Архітектура реформ в Україні» (АРУ) здійснюється за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України ЄБРР (Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, США та Європейський Союз, найбільший донор).